Pokladnice receptů
Užijte si svou vlastní Pokladnici receptů. Všechny oficiální Thermomix® recepty na jednom místě a dostupné on-line odkudkoliv? Ano, Thermomix® plní vaše přání. Recepty jsou navíc seřazené podle kategorií, takže se v nich snadno zorientujete. Je libo hlavní jídlo s masem nebo dezert? To už je na vás.

Týdenní plánovač
Vezměte si na pomoc při návrhu jídel Týdenní plánovač. Pomáhá totiž šetřit a lépe organizovat čas věnovaný přípravě. Vytváření menu vás bude bavit a buďte si jistí, že inspiraci už nikdy postrádat nebudete!

Nákupní seznam
A to nejlepší přichází na konec. Hledání papíru a pera pro sepsání potřebných ingrediencí už je odzvoněno. Vytvořte si Nákupní seznam přímo na Platformě Thermomix® recepty. Můžete si jej poslat na váš e-mail.
Pokud chcete získat odpověď na svou otázku ohledně Platformy Thermiomix® recepty, navštivte naše Často kladené dotazy.

PLATFORMA THERMOMIX ® RECEPTY 

Zaujala vás Platformy Thermomix® recepty a máte iPhone nebo iPad? Nyní můžete vedle vašeho účtu na Platformě využívat i novou aplikaci s názvem Official Thermomix® App 2.0, která je jeho zrcadlem, navíc ale můžete využít řady benefitů, které přináší. A to vše offline! Nejprve si vytvořte osobní účet na www.mujthermomix.cz, a poté můžete používat všechny recepty z oficiální databáze i na aplikaci Official Thermomix® App 2.0 na vašem mobilním zařízení iPad a iPhone. Chcete se dozvědět o aplikaci Official Thermomix® App 2.0 více? Klikněte zde

Official Thermomix® App 2.0