Objevujte Thermomix ®

Výhodné financování
Užijte si léto s Thermomixem®

Připravili jsme pro vás svěží letní nabídku. Využijte jedinečnou možnost získat Thermomix® TM5 s výhodným financováním. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím webového formuláře nebo se obraťte přímo na svého obchodního poradce.

Nabídka platí pouze od 15. 8. do 28. 8. 2016.
Zelená linka: 800 168 987 (zdarma)

Domluvte si ukázku 

Léto s hostitelkou
Získejte hodnotné odměny

Uspořádejte pro své přátele ukázku Thermomixu®. V pohodlí vašeho domova vás ukázkou provede náš poradce a navíc můžete získat hodnotné odměny. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého obchodního poradce nebo vyplňte webový formulář s žádostí o ukázku.


Podrobnější informace o podmínkách programu "Léto s hostitelkou" naleznete v pravidlech programu.
Akce platí od 30. 5. do 28. 8. 2016.

Získejte více informací

Chci koupit Thermomix®

Zjistěte, jak si zdarma domluvit osobní ukázku. Thermomix ® je jedinečný kuchyňský přístroj, který zcela změní váš přístup k vaření.

Vaření s Thermomixem®

Thermomix ® představuje inovativní způsob vaření. Kromě dvanácti jedinečných funkcí získáte téměř bezednou studnici receptů, díky kterým bude Thermomix ® vaším kuchyňským pomocníkem v každodenním vaření.

Služby

Thermomix ® má za úkol vám usnadnit a zpříjemnit život. Každému zákazníkovi nabízíme přístup k úžasnému balíčku poprodejních služeb a výukových zdrojů poskytovaných našimi specializovanými poradci.

nahoru