Cook-Key® - 
klenot vašeho Thermomixu®

Vstupte do éry digitálních domácností. Umožní vám to nové příslušenství Cook-Key®, které dokáže zasílat vaše oblíbené recepty z platformy Cookidoo® nebo z Thermomix® Cookidoo® App přímo na dotykový displej vašeho Thermomixu® TM5 pomocí bezdrátového připojení k internetu. Všechny recepty navíc obsahují funkci Průvodce vařením, která vás provede krok za krokem jednotlivými fázemi přípravy pokrmu.

S nákupem Cook-Key® získáte exkluzivní Cookidoo® členství Start po dobu šesti měsíců zcela zdarma. Digitální svět Thermomixu® se vám tak otevře dokořán a vy budete mít přístup k více než tisíci receptů, sestavených pečlivě do tematických kolekcí.

Nyní objednat online

Chcete raději poradit, jak se příslušenství Cook-Key® používá? Objednejte si ho prostřednictvím svého obchodního Thermomix® poradce, který vám s instalací a připojením pomůže. První zaslání receptů na displej vašeho Thermomixu® tak můžete vyzkoušet spolu.

Zatím svého poradce nemáte? Napište nám a my vám s jedním z našich poradců schůzku domluvíme.

Objednat nyní u Thermomix® poradce

Vyberte si recepty, které chcete vařit

Připojte a synchronizujte své Cook-Key®

Další

 
Aktivujte své Cook-Key® na Cookidoo®

Připravte pokrm s pomocí průvodce vařením

Krok za krokem s průvodcem vařením

S Cook-Key® získává každý recept ve vaší online pokladnici receptů Cookidoo® funkci Průvodce vařením, tedy návod zobrazený přímo na displeji vašeho Thermomixu®, který vás provede krok za krokem postupem. Na Cookidoo® můžete vybírat z více než tisíce receptů pečlivě sestavených do tematických kolekcí. Můžete vyzkoušet recepty z našich kolekcí, které mají ostatní zákazníci nejraději, nebo objevovat ty nejnovější. Měsíčně jich přibyde až čtyřicet!

Jen ty recepty,
které chcete vařit

Vyberte si své oblíbené recepty. Vytvořte si své osobní seznamy receptů a připravte se na vaření s pomocí týdenního plánovače – to vše lze synchronizovat s vaším Thermomixem® TM5. Ten vám díky tomu nabídne pouze ty recepty, které jste si vybrali. 

Vaření se stává ještě snadnějším

Už se vám stalo, že recept, podle kterého jste vařili, nevyšel? Pokud budete následovat jednotlivé kroky postupu, s Thermomixem® a jeho funkcí Průvodce vařením už se vám to nestane. Stačí vkládat ingredience jednu po druhé a dodržovat potřebnou hmotnost podle přednastavené váhy. Pro jednotlivé fáze vám průvodce vařením sám nastaví dobu sekání, míchání a vaření, teplotu a rychlost otáček mixovacích nožů. Vy už jen otočíte ovladačem a těšíte se na perfektní výsledek.

COOKIDOO®

Platforma Cookidoo® je bezednou pokladnicí pečlivě prověřených Thermomix® receptů. Přibyde jich měsíčně až čtyřicet! Na platformě naleznete jak recepty na prověřenou „klasiku“ či exotické novinky, na šťavnaté maso nebo poctivé omáčky, tak i širokou škálu vegetariánských, veganských i vitariánských receptů, pokrmů pro štíhlou linii nebo na pečení bez cukru či bez lepku. Na své si přijdou i ti nejmenší.

Čas a energii ušetříte díky lépe zorganizovanému vaření s týdenním plánovačem a nákup surovin si zjednodušíte s automaticky vytvořeným nákupním seznamem. Platforma Cookidoo® je základem pro efektivní přípravu k vaření. Navíc na ní máte přístup i prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo díky iOS aplikaci Thermomix® Cookidoo® App. Svůj týdenní plán a nákupní seznam tak máte neustále při ruce. 

Zaregistrovat se zdarma nyní

Staňte se členem Cookidoo®
a užívejte si výhod 

Získejte Cookidoo® členství Standard za 660 Kč ročně a využívejte přístup k více než tisíci receptů na online platformě Cookidoo®. Ať jste naladěni na vydatnou snídani, sváteční oběd s přáteli, nebo na běžnou večeři pro svou rodinu, inspiraci k vaření máte na dosah.

Přejete si výhody Cookidoo® členství nejdříve vyzkoušet? Jakmile si zaktivujete své příslušenství Cook-Key®, získáte Cookidoo® členství Start na dobu šesti měsíců zdarma.

Objednat Cook-Key® nyní