Je to snadné. Zvolte si termín a my vám přijedeme Thermomix ® předvést. Mnozí pojímají ukázku jako společenskou událost, na kterou sezvou své nejbližší přátele. Záleží jen na vás. V každém případě se můžete těšit na podrobné představení přístroje a jeho téměř nekonečných schopností. Sami se tak přesvědčíte, že díky Thermomixu ® je domácí příprava stravy mnohem jednodušší a rychlejší. Ukázky probíhají neformálním způsobem a jejich program je nejen poučný, ale také zábavný.

Náš poradce vám nejprve přímo ve vaší kuchyni předvede, jak Thermomix ® funguje, a pak vám vysvětlí jeho jednotlivé funkce. Nakonec se společně pustíte do přípravy jídla podle originálních receptů, které jsme vytvořili speciálně pro vás a váš Thermomix ®.

Proč děláme věci jinak než ostatní? Chceme totiž vyjít maximálně vstříc zákazníkovi a nabídnout mu jedinečnou kombinaci úžasného produktu a komplexních služeb. Na podporu z naší strany se můžete spolehnout po celou dobu životnosti Thermomixu ®. Poradce vám zodpoví jakýkoli technický dotaz, poradí vám, jak naplno využít potenciál spotřebiče, a v případě zájmu vám zajistí účast v naší škole vaření, ve které si dále rozšíříte své znalosti. Upozorníme vás také na veškeré novinky týkající se Thermomixu ® a pomůžeme vám se aktivně zapojit do globální komunity nadšenců, kteří neustále vymýšlejí nové a nové receptury a poté je sdílí s ostatními. 

O ukázce

O ukázce

Doplňující informace o osobním předvedení spotřebiče.

Více

Co si připravit

Základní ingredience, které budete při ukázce potřebovat.

Více

Proč ukázka?

Vyčerpávající přehled informací, z nichž můžete vycházet při rozhodování.

Více
PřehledCena