Kariéra

Máte rádi lidi a zároveň milujete dobré jídlo a baví vás vařit pro svou rodinu a přátele? Naši obchodní poradci pomáhají zákazníkům objevit kouzlo vaření s Thermomixem ® přímo u nich doma.

Instruktáž
Krok 1 od 2
PRACUJTE S NÁMI
Instruktáž
Krok 2 od 2
* = Povinné pole

Vítejte ve Vorwerku 

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu a v průběhu více jak 130 let se z původní továrny na výrobu koberců rozrostla v úspěšnou nadnárodní společnost. Výrobky Vorwerk přesvědčují miliony rodin po celém světě svou promyšlenou inovativní technikou i pověstnou dlouhou životností a navíc Vorwerk stále zůstává rodinnou firmou.

V České republice Vorwerk úspěšně působí již od roku 1992. Divize Thermomix, která se zabývá prodejem prémiového multifunkčního kuchyňského přístroje, je jednou ze dvou divizí, které u nás májí své oficiální zastoupení.

Pojďte do toho s námi a staňte se naším partnerem!

Budete pány svého času.
Budete mít možnost ovlivnit svůj příjem.
Budete se setkávat se zajímavými lidmi.

Přidejte se k nám a využijte jedinečné možnosti a příležitosti, které nabízíme. Ať již hledáte stálou práci, máte zájem o přivýdělek nebo se chcete jen setkávat s lidmi, např. během rodičovské dovolené nebo v důchodu, Thermomix je pro vás tou správnou volbou.


Pani s mobilem a TM
1. Získejte si svůj Thermomix
Ukázka_lidé_TM
2. Vydělejte si peníze navíc
Zeny_TM_vaření
3. Začněte s námi podnikat

Máte zájem o Thermomix TM6, ale chcete si peníze nechat na dovolenou nebo něco jiného? Přidejte se k nám a získejte si jej za pouhé 3 měsíce.

Hledáte přivýdělek ke svému zaměstnání, v důchodu nebo během rodičovské dovolené? Přidejte se k nám a určujte si sami, kdy a jak často budete pracovat.

Staňte se součástí našeho týmu a začněte podnikat bez vstupních investic. Přidejte se k nám a ovlivňujte si výši svého výdělku sami.

Přidejte se k nám

Výhody vaší spolupráce s Vorwerkem

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • kvalitní německé produkty

  • žádné vstupní náklady
  • odborné zaškolení zdarma
  • atraktivní provizní systém

  • motivační soutěže v průběhu roku
  • sladění profesního i rodiného života

Přidejte se k nám!

Zaujala vás některá z možností spolupráce?
Vyplňte formulář na této stránce a my se s vámi spojíme.

 

Časté dotazy

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.