Nejdříve si založte účet na Platformě Thermomix® recepty, kterou naleznete na adrese www.mujthermomix.cz. Ve vašem mobilním zařízení iPhone nebo iPad zadejte do vyhledávače na App Store heslo Official Thermomix® App 2.0 a nainstalujte. Přihlaste se pomocí stejné e-mailové adresy a hesla jako na Platformě Thermomix® recepty. Veškerý obsah aplikace se následně synchronizuje s vaším účtem na Platformě Thermomix® recepty. Pokud se setkáte s jinými problémy, prosím, kontaktujte nás na info(at)vorwerk.cz nebo na zelené lince 800 168 987.

Stáhněte si svou aplikaci

Jakmile si aplikaci za připojení k internetu stáhnete, můžete ji používat offline. Právě možnost pracovat s jejím veškerým obsahem bez připojení k internetu je velkým benefitem této aplikace. Jakmile si ale chcete jejím prostřednictvím zakoupit recept, připojení k internetu je nutné. V případě, že si zakoupíte kolekci na Platformě Thermomix® recepty na www.mujthermomix.cz, aplikaci je třeba synchronizovat, k čemuž je opět zapotřebí připojení k internetu. 

Stáhněte si aplikaci

Ne, aplikace tuto možnost nenabízí. Zaregistrujte se prosím na Platformě Thermomix® recepty, kterou naleznete na adrese www.mujthermomix.cz a následně použijte stejný email a heslo na aplikaci Official Thermomix® App 2.0. 

Stažení aplikace Official Thermomix® App 2.0 je zcela zdarma. Každá kolekce obsahuje 9-11 oficiálních Thermomix® receptů v ceně 109 Kč nebo 159 Kč. Můžete vybírat ze stovek receptů v kolekcích jako jsou například Kouzla z páry, Balíčky plné chuti, nebo Těstoviny lusknutím prstu. A navíc se každý měsíc můžete těšit na dvě nové kolekce. Jakmile se zaregistrujete na www.mujthermomix.cz, získáte od nás dárek! Úvodní kolekci receptů zdarma, na které naleznete například návod jak na lahodný koláč s mletým masem a zeleninou nebo na rychlý a jednoduchý mandarinkový dort. 

Stáhněte si aplikaci

Hlavní nabídka, ve které naleznete jak složky s vašimi recepty a kolekcemi, tak i další funkce aplikace, se nachází skrytá pod tlačítkem v levé horní obrazovce.

Pro zjednodušení vyhledávání receptu doporučujeme zadat ho do sekce Oblíbené. To uděláte jednoduše, když po otevření daného receptu kliknete na hvězdičku v pravém horním rohu. Následně se ke všem oblíbeným receptům rychle dostanete kliknutím na Moje seznamy – Oblíbené. Podobně můžete využít i funkci Záložky, pro recepty, které vás zaujaly, a Naposledy prohlížené. 

Do Seznamu přání si můžete vybrat kolekce, které si chcete zakoupit později, až budete online. 

Ano, kolekce receptů si můžete zakoupit i prostřednictvím aplikace Official Thermomix® App 2.0 na vašem mobilním zařízení iPad nebo iPhone. Nutností je však připojení k internetu. Pokud jste mimo dosah internetového připojení, zařaďte kolekci do Seznamu přání, a jednoduše ji později naleznete. Postup je takový, že si vyberete kolekci, o kterou máte zájem a kliknete na malou šipku vedle ceny. Zobrazí se vám možnost Přidat do seznamu přání. Tuto složku naleznete v hlavní nabídce. 

Je nám líto, ale uplatnit voucher můžete pouze prostřednictvím Platformy Thermomix® recepty na www.mujthermomix.cz

Pomocí lupy, která znázorňuje vyhledávač, můžete vyhledávat podle názvu receptu nebo podle použité ingredience. Už se nestane, že nebudete vědět, co s potravinami, které vám zbývají v chladničce. 

Synchronizuje se celková nabídka kolekcí a jejich receptů. To znamená, že jak na platformě, tak i v aplikaci můžete vybírat ze stejného seznamu kolekcí k zakoupení. Co je podstatné, synchronizuje se veškerý obsah vaší Pokladnice. To znamená, že všechny vámi zakoupené recepty, recepty, které jste získali prostřednictvím voucherů, a recepty, které jsou součástí vašeho aktivovaného chipu, máte jak na vašem účtu na Platformě, tak v aplikaci, jakmile si ji s účtem synchronizujete. Vše ostatní funguje nezávisle na sobě. Týdenní plánovač, Nákupní seznam, Poznámky i Oblíbené recepty máte vždy nezávisle na sobě buď na Platformě nebo v aplikaci – nesynchronizují se. 

Existují celkem tři způsoby, jak vybrat suroviny do nákupního seznamu. 1. Po otevření receptu klikněte na šipku vpravo nahoře, a vyberte možnost Přidat do nákupního seznamu. 2. Po otevření receptu a kliknutí na Zobrazit recept, vyberte jednotlivé ingredience, které vám chybí, kliknutím na možnost vedle dané ingredience. Následně zvolte Přidat do nákupního seznamu. 3. Můžete postupovat stejně, jako na Platformě Thermomix® recepty. To znamená, že nejdříve přenesete recepty do Týdenního plánovače a teprve potom vygenerujete Nákupní seznam. Jakmile máte vybrané recepty v Týdenním plánovači, klikněte na zelené datum v dolní straně stránky. Pro výběr dní, pro které chcete vytvořit nákupní seznam, kliknete prstem na první a poslední sloupec s odpovídajícím dnem. Zvolte Hotovo v pravé horní části stránky a následně na Zobrazit nákupní seznam v levé dolní straně stránky. 

Do Týdenního plánovače si můžete přidat pouze ty recepty, které jsou součástí vaší Pokladnice.Přidržte prst na příslušném receptu, počkejte, až se recept „uvolní“ a přesuňte ho do Týdenního plánovače ve spodní části stránky. Nebo otevřete vybraný recept a dotkněte se šipky vpravo nahoře, vedle hvězdičky. Vyberte možnost Přidat do týdenního plánovače.Tento postup opakujte s i s ostatními recepty. Můžete jich přidat libovolné množství.Pro přístup do Týdenního plánovače klikněte prstem na Plánovač na horní liště stránky a zvolte Týdenní plánovač. Nebo v dolní části stránky klikněte na orientační výstupek uprostřed černé lišty s kalendářem.Přesun receptů do různých dnů, provedete tak, že přidržíte prst na příslušném receptu, počkáte, až se recept „uvolní“ a přesunete ho do příslušného dne.Odstranit recepty nebo poznámky můžete tak, že přidržíte prst na příslušném receptu, počkáte, až se recept „uvolní“ a přesunete ho do horní části stránky mimo týdenní plánovač.Posun stránky proveďte přesunutím prstu vlevo, vpravo. Odejít z plánovače můžete tak, že kliknete na ikonu šipky vlevo nahoře, vedle ikony Dnes nebo klikněte na orientační výstupek uprostřed horní lišty Týdenního plánovače. 

Jak Platforma, tak i aplikace umožňuje přidání poznámek v Týdenním plánovači (např. Dnes jím zdravě!) a v Nákupním seznamu (např. Koupit navíc ½ bochníku chleba). Prostřednictvím aplikace Official Thermomix® App 2.0  můžete navíc přidávat vlastní poznámky a komentáře k receptům (např. Recept mi moc chutnal) nebo k jednotlivým krokům (např. Přidat sůl). Vaše poznámky budou v aplikaci uloženy.

Zavolejte nám na zelenou linku 800 168 987 nebo pište na info(at)vorwerk.cz. Rádi vám poradíme. 

Pokud je načítání aplikace a stahování receptů bezúspěšné, zkontrolujte, zda vaše mobilní zařízení obsahuje minimálně 189 MB volné paměti.  Aplikace je kompatibilní pro iOS 7.0 a novější. Aktualizujte si svůj operační systém. Aplikace je optimalizována pro iPhone 5 a novější.

Zvolte Menu – Nastavení – Přihlásit se jako jiný uživatel.Následně vyberte možnost Odhlásit se. Následně se přihlaste opět pod svým uživatelským e-mailem a heslem. Ani nyní nefunguje aplikace správně? Zkontrolujte, zda je vaše mobilní zařízení pro aplikaci vhodné (info najdete pod otázkou Pro jaké mobilní zařízení je Official Thermomix® App 2.0 určena?). Pokud jste se přesvědčili, že je vaše mobilní zařízení pro aplikaci vhodné, smažte ji a nainstalujte si ji do svého mobilního zařízení znovu.

Zvolte Menu – Nastavení – Přihlásit se jako jiný uživatel.Následně vyberte možnost Odhlásit se. Následně se přihlaste opět pod svým uživatelským e-mailem a heslem. Ani nyní nefunguje aplikace správně? Zkontrolujte, zda je vaše mobilní zařízení pro aplikaci vhodné (info najdete pod otázkou Pro jaké mobilní zařízení je Official Thermomix® App 2.0 určena?). Pokud jste se přesvědčili, že je vaše mobilní zařízení pro aplikaci vhodné, smažte ji a nainstalujte si ji do svého mobilního zařízení znovu.

Platforma Thermomix ® recepty

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.