V internetovém prohlížeči otevřete stránku www.cookidoo.cz

 • Zadejte svoji e-mailovou adresu, vytvořte přístupové heslo, zadejte zemi a potovrďte podmínky užívání a ochranu soukromí.
 • Do e-mailové schránky obdržíte potvrzovací zprávu, klikněte na Aktivovat účet.
 • Jste přesměrováni na úvodní stránku, kde zadejte svůj přihlašovací e-mail a heslo.
 • Nyní jste přihlášeni a dále si můžete vyplnit svůj účet.
 • Zadejte si Thermomix®, který užíváte v sekci Účet/Můj Thermomix®.
 • Pokud vlastníte voucher, aktivujte si ho v sekci Účet/Vouchery.

ZAREGISTROVAT SE

Na novém a vylepšeném Cookidoo® získáte jediným stisknutím tlačítka přístup k celé databázi receptů, kterou neustále vylepšujeme a aktualizujeme.

Jakmile svůj TM5 připojíte k internetu, získáte po zahájení odběru neomezený přístup ke VŠEM receptům, které jsou na Cookidoo® k dispozici.

To platí i pro recepty z jiných zemí – jednoduše ve filtru nastavte požadovanou zemi.

Cookidoo® členství

Všechny dříve zakoupené kolekce naleznete na vašem účtu pod položkou "Zakoupené" a bude možné je přidat na seznam Mé recepty pro pozdější synchronizaci s TM5.
Všechny vaše oblíbené recepty byly přestěhovány do seznamu Záložky v sekci Mé recepty.

Plánování a organizování receptů ještě nikdy nebylo jednodušší.

Všechny své recepty nyní najdete na jednom místě.

Můžete si je označovat záložkami nebo vytvářet své vlastní kolekce receptů, které můžete pojmenovat podle sebe. Počet kolekcí, které můžete vytvořit, není omezen.

Nezáleží na tom, co zvolíte, vše najdete kliknutím na tlačítko Mé recepty v horní části stránky.

Můžete také plánovat dopředu pomocí možnosti Můj týden. Podle potřeby přidávejte recepty pro jednotlivé dny v týdnu a vytvořte si na základě tohoto plánu kompletní nákupní seznam.

Kliknutím na tři malé tečky v pravém dolním rohu receptu a výběrem možnosti Uvařte si dnes můžete připravit jídlo jen na jeden den.

Recepty můžete přidávat do nákupního seznamu nebo je přesouvat na jiný den. Jeden den může samozřejmě obsahovat více než jeden recept.

VYZKOUŠEJTE TÝDENNÍ PLÁNOVAČ

 • Nákupní seznam si vytvoříte vložením receptů.
  Recepty můžete vložit z náhledu receptu kliknutím na tři tečky a volbou Přidat do nákupního seznamu nebo pak po otevření receptu kliknout na tlačítko Přidat a zvolit Přidat do nákupního seznamu.
 • Dále pak je možné si recepty vložit na dané dny do Mého týdne. V sekci Můj týden pak kliknete na ikonu kalendáře v pravé horní části obrazovky a vyklikáte si dny, pro které chcete vygenerovat nákupní seznam. Recepty se vám automaticky přesunou.
 • V nákupním seznamu můžete s recepty nadále pracovat a případně si některé odstranit.
 • Zobrazte nákupní seznam kliknutím na tlačítko Zobrazit suroviny.
 • Suroviny jsou zobrazeny podle kategorií.
 • Suroviny, které v seznamu nechcete, můžete zakliknutím čtverečku vpravo, odstranit. Odstraněné položky se zobrazují na konci seznamu a lze je znovu vrátit.
 • Můžete připsat další položky, v dolní části do políčka Další položky.
 • Nákupní seznam můžete vložit do schánky svého zařízení a jednoduše vložit do e-mailu, textového souboru nebo přímo vložit na sociální sítě (pomocí Ctrl+V).

VYTVOŘIT NÁKUPNÍ SEZNAM

Recepty nabízené na platformě Cookidoo® www.cookidoo.cz jsou oficiální Thermomix® recepty –  všechny byly testovány a schváleny týmem vývoje receptů. Zaručujeme vám tak kvalitu a úspěch s vašimi pokrmy. Naopak Svět receptů na www.svetreceptu.cz je komunita, kde se její členové dělí o své zkušenosti s Thermomixem® a o své vlastní recepty. Tyto recepty jsou k dispozici on-line, ale bez našeho předchozího testování. Výsledek proto není zaručen. Jak u receptů uvádíme, za jejich úspěch, navrhované množství a charakter ingrediencí neneseme žádnou zodpovědnost.

Thermomix® a Cookidoo® již nepodporují Thermomix® chipy (které se přestaly vyrábět v dubnu 2018).

Po vydání nejnovější verze Cookidoo® nabízíme pouze roční odběr. Ten umožňuje plný přístup k platformě Cookidoo® a všem receptům. Již aktivované Thermomix® s recepty samozřejmě ve vašem účtu zůstanou. Thermomix® stále budete moci používat nezávisle na platformě Cookidoo®.

Pokud máte neaktivovaný Thermomix® chip, který byste chtěli použít s platformou Cookidoo®, napište prosím na adresu [email protected] Uveďte kód Thermomix® chipu, název kolekce receptů (vytištěno na chipu). Dodatečná aktivace možná do června 2019. Poté již nebude aktivace možná. I nadále můžete Thermomix® používat se svým přístrojem Thermomix®.

Aktivovat Thermomix® chip

Cookidoo® nabízí nový a vylepšený vyhledávač s mnohem větším počtem filtrů, jenž si můžete přizpůsobit!

Filtrování podle modelu přístroje Thermomix®

Všechny recepty pro TM5 lze připravit také na modelu TM6, všechny předchozí recepty pro model TM5 byly zpřístupněny pro model TM6.

Pokud vyfiltrujete recepty pro TM6 a vyberete recept, který lze připravit pouze pomocí modelu TM6, bude synchronizován pouze s modelem TM6, protože tyto recepty nejsou kompatibilní s modelem TM5.

Pro modely TM5 a TM6 je k dispozici přes 45 000 receptů z celého světa

- Když hledáte recept, vyberte svůj model přístroje Thermomix®. Přejděte na funkci filtrování a zvolte si svůj model.

- Pokud máte TM5, nezapomeňte vyfiltrovat recepty pro TM5 – z vyhledávání tak budou vyloučeny recepty, které nejsou s modelem TM5 kompatibilní. Pokud chcete vařit recept, který byl vytvořen pro model TM6, mějte prosím na paměti, že přednastavené funkce vaření (např. sous-vide, karamelizování apod.) nejsou u modelu TM5 k dispozici a že je nelze nastavit ručně.

- Všechny recepty, které vytváříme, budou vyvinuty buď pro modely TM5 a TM6, nebo výhradně pro model TM6.

Na stránce www.cookidoo.cz vyberte možnost Přihlásit se.

Objeví se požadavek pro zadání vašeho e-mailu a hesla. Pokud jste heslo zapomněli, vyberte možnost Zapomněli jste heslo?

Zadejte e-mail, pro který chcete vygenerovat nové heslo.
E-mail pro obnovu hesla vám byl zaslán na zadaný e-mailový kontakt.

Thermomix® zákaznická podpora vám zaslala e-mail jehož předmět zní Požádat o nové heslo.

Chcete-li obnovit heslo, klikněte na odkaz v těle e-mailu. Platnost tohoto odkazu vyprší za 24 hodin.
Vaše heslo nyní bylo obnoveno a vy si můžete vytvořit nové.

Nové heslo je uloženo a vy se díky němu můžete kdykoliv přihlásit do platformy Cookidoo®  a užívat si vaření. 

ZAPOMENUTÉ HESLO

Je nám to líto, napište nám prosím na [email protected] a my obnovu hesla zařídíme!

Během své registrace na receptové platformě Cookidoo ® jste se rozhodl/a vytvořit svůj účet na platformě určité země. Údaje vašeho účtu jsou spojeny s touto zemí.
Nová platforma Cookidoo ® byla zcela přepracována a již není nijak propojena se starou platformou. Novou verzi budeme aktivovat v několika fázích, takže některé země prozatím nebudou mít přístup k novému světu Cookidoo®.

Váš účet patří do země v EU, kde byla služba aktivována jako první a která již využívá nových funkcí a inspirací receptové platformy Cookidoo®. Z tohoto důvodu se v současné době nemůžete přihlásit k platformě Cookidoo ® mimo oblast EU, kterou jste zvolili. To také platí, pokud jste zvolili trvalé bydliště v zemi mimo Evropu. V současné době nemůžete na nové platformě Cookidoo® zvolit ani tuto zemi.

Použijte prosím novou platformu Cookidoo tam, kde jste se původně zaregistrovali, a budete mít přístup k veškerému dostupnému obsahu z celého světa. Pokud budete chtít vyhledávat a otvírat recepty např. z Tchaj-wanu, USA nebo Austrálie, můžete k tomu využít i novou funkci vyhledávání na Cookidoo®, aniž byste museli měnit požadovanou zemi. Jednoduše nastavte filtr na daný jazyk a zemi, ve které chcete hledání provést.

V nové verzi Cookidoo® již nemusíte mít seznam oblíbených receptů – tato verze nabízí pestrou paletu možností.

Můžete:
- vařit podle receptu v tentýž den
- označit jej záložkou
- přidat jej do některé z vašich kolekcí
- přidat jej do vašeho týdenního plánovače
- uložit celou kolekci

Ke svým receptům můžete získat přístup všemi těmito různými způsoby.

Pod odkazem Mé recepty naleznete recepty označené záložkou, uložené kolekce nebo vlastní kolekce, které jste vytvořili.

Pod odkazem Můj týden naleznete recept, podle kterého jste se rozhodli vařit daný den, a také svůj celý týdenní plánovač.

Recepty s funkcí Průvodce vařením bohužel není možné přizpůsobit pro více nebo méně lidí.

Můžete si je však upravit v manuálním režimu. Nezapomeňte jinému množství ingrediencí přizpůsobit i dobu vaření a teplotu. I doba přípravy (například sekání) se může od původního receptu lišit. Mějte však na paměti, že na Cookidoo® je k dispozici pestrá nabídka receptů pro různě velké skupiny lidí.

Thermomix TM31Official Thermomix® App 2.0

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.