Podle návodu k použití by měla být odměrka vždy nasazena, kromě případů, kdy se používá stěrka a při použití systému Varoma.

Maximální plnicí množství mixovací nádoby jsou 2 litry. V Thermomixu TM 31 můžete připravit těsto maximálně z 650 g mouky.

Když mixovací nože již nedosahují při sekání požadovaných výsledků, je potřeba je vyměnit. Nové nože můžete zakoupit na našem e-shopu.

V Thermomixu® TM31 i TM5 je váha umístěna ve třech nožičkách přístroje zatímco v Thermomixu TM21 je váha v držáku mixovací nádoby.Nezávisle na modelu byste měli dodržovat následující pravidla, aby bylo možné váhu používat bez velkých nepřesností:Postavte Thermomix na rovnou a čistou pracovní plochu. Mezi plochou, na níž je přístroj postaven, a přístrojem, by nemělo být nic zaklíněno (např. stěrka nebo nějaké přísady) a přístroj by se také neměl o nic opírat. Napájecí kabel by měl být volně položený a neměl by na Thermomix vyvíjet žádný tlak.Pokud chcete navážit malé množství potravin, neváhejte příliš s přidáváním surovin na váhu Thermomixu. Nepřidávejte suroviny po maličkých porcích, například cukr po zrníčkách nebo olej po kapkách. Citlivost váhy je totiž nastavena tak, že údaj na displeji se nemění (jako je tomu třeba u laboratorních vah), pokud přidáte příliš malé množství suroviny.

Thermomix TM5Platforma Thermomix ® recepty

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.