Thermomix ® v sobě spojuje funkce více než 12 kuchyňských spotřebičů. Dokáže vážit, mixovat, krájet, mlít, hníst, míchat, připravovat v páře, vařit, šlehat, zahřívat, promíchávat a emulgovat. Je jedno, zda chcete vařit denně pro celou rodinu, připravit si občas něco na zub nebo překvapit své hosty vyhlášenou specialitou, Thermomix ® si vždy bez problémů poradí. Umí vše, od vařených vajec, zálivky na salát, pikantního sósu či pesta, přes rizoto nebo rybu v páře až po likéry a zmrzlinu. Nemáte doma moučkový nebo vanilkový cukr? Zapomněli jste koupit kostku bujónu? Nevadí, protože s Thermomixem ® to snadno vyřešíte!  

Je-li třeba, můžete ho použít i jako drtič ledu, připravit v něm těsto na chleba nebo dort, případně v něm vyrobit třeba osvěžující ovocný koktejl. I to je důvod, proč Thermomix ® používá více než sedm milionů nadšených zákazníků a proč je nejpopulárnějším kuchyňským robotem svého druhu na světě.  

Stručná odpověď zní: snadno a rychle. Koncept Thermomixu ® je založen na dvou principech, sofistikovaných a inteligentních technologických řešeních a speciálních originálních recepturách zaručujících úspěšný výsledek. Ty naleznete v našich kuchařkách, příručkách, magazínech a také v naší internetové knihovně. Stačí postupovat přesně podle pokynů a zachovat předepsané poměry surovin a úspěch je zaručený.

Vynález Thermomixu ® před více než 50 lety znamenal skutečnou revoluci. Kuchyňský robot s tolika funkcemi, jenž by si poradil takřka se všemi fázemi procesu přípravy pokrmů, si do té doby neuměl nikdo představit. Není proto divu, že mnozí dodnes považují Thermomix ® za první skutečně multifunkční kuchyňský robot na světě.

Svou skvělou pověst si Thermomix ® stále udržuje. Společnost Vorwerk totiž neustále zdokonaluje jak technické parametry samotného přístroje, tak svůj unikátní a komplexní balík služeb, který zahrnuje mimo jiné i tisíce speciálně vytvořených receptur. Ještě před samotným nákupem naši poradci zájemcům osobně předvedou všechny funkce spotřebiče a zodpoví veškeré dotazy. Samozřejmostí jsou rozsáhlé poprodejní služby zahrnující například kontinuální technickou podporu a kurzy vaření s Thermomixem ®. Zákazníci mají rovněž možnost sdílet své nápady, tipy a názory s ostatními nadšenci prostřednictvím internetu a sociálních sítí.

Veškeré příslušenství je obsaženo v základní sadě. Díky tomu ušetříte místo v kuchyni, protože nepotřebujete další misky, talíře a nádoby, a zároveň si usnadníte život. Příslušenství zahrnuje speciální nástavec Varoma určený k přípravě pokrmů v páře. Jedná se o proces, při kterém v surovinách zůstává mnohem více vitamínů a minerálů. Dále v balení naleznete varný košík vhodný k přípravě příloh, jako například rýže, brambor nebo zeleniny, případně k cezení ovocných šťáv. Krémy, šlehačku nebo sníh snadno našleháte metličkou, která se jednoduše nasadí na vnitřní nože. Kromě výše uvedených předmětů nic dalšího k plnému využití jednotlivých funkcí nepotřebujete. Konstrukce Thermomixu ® je velmi kompaktní a do detailu promyšlená - dokonce i krytku víka mixovací nádoby lze použít jako odměrku!

Majitelé Thermomixu ® mají k dispozici ohromný, zcela jedinečný a velmi komplexní soubor receptů, které naleznou v nesčetných kuchařkách a brožurách a také v naší nové knihovně receptů pro Thermomix ®. Díky nim si snadno vytvoříte vyvážený jídelníček na každý den. Podrobnosti o receptech a způsobech objednávání naleznete na www.mujthermomix.cz. Uživatelé, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti nebo si vyměnit vlastní recepty s ostatními, se mohou setkávat osobně na hodinách vaření, případně se zapojit do komunity našich zákazníků na www.svetreceptu.cz nebo využít Facebook.

Thermomix ® je ideálním pomocníkem pro každého. Je natolik všestranný a má tolik funkcí, že ho lze využít na mnoho způsobů. Rodiče, kteří vaří každý den pro sebe a své ratolesti, ocení jeho rychlost a jednoduché ovládání, které jim umožní ušetřit spoustu čas a přitom připravit zdravé jídlo z čerstvých surovin. Pro lidi, kteří se teprve učí vařit, představují největší výhody kompaktnost spotřebiče a především recepty vytvořené speciálně pro Thermomix ®, které usnadňují přípravu pokrmů a zaručují vždy úspěšný výsledek.

Díky Thermomixu ® se mnoho amatérských kuchařů stalo velmi zručnými hostiteli. Mnoho lidí se rovněž nechává inspirovat kulinářskými nápady ostatních členů komunity a během experimentů vymýšlí zcela nové pokrmy. Dokonce i profesionální šéfkuchaři, jejichž práce vyžaduje konzistentní výsledky bez ohledu na konkrétní situaci a prostředí, spoléhají na Thermomix ®. Používají jej zejména při přípravě určitých pokrmů, případně pro zjednodušení některých fází vaření.

Vyčistit Thermomix ® je stejně snadné jako v něm vařit. Zbytky jídla odstraníte tak, že do nádoby nalijete trochu vody a čistícího prostředku a na několik vteřin pustíte mixér na stupeň 10. Všechny části můžete bez obav vložit do myčky, protože jsou vyrobené z materiálů nepodléhajících korozi.  Plastovou základnu přístroje lze jednoduše otřít vlhkým hadrem.

Thermomix ® dokáže nahradit 12 samostatných kuchyňských spotřebičů. Miliony spokojených zákazníků po celém světě jsou živoucím důkazem toho, že úspory výrazně převyšují náklady. Mimo jiné i proto, že si díky Thermomixu ® mohou dopřávat pokrmy v kvalitě, která odpovídá standardu v restauraci, aniž by museli platit ceny v restauracích obvyklé. Majitelé Thermomixu ® si samozřejmě nekupují pouze technicky jedinečný výrobek špičkové kvality. Kromě vědomí, že mají doma nejmodernější přístroj svého druhu na světě, je může těšit také komplexního poprodejní servis a rozsáhlá zákaznická podpora. Více informací o tom, jak Thermomix získat a kolik za něj zaplatíte najdete v příslušné sekci našich stránek.

Cena Thermomixu ®

Thermomix ® si můžete zakoupit prostřednictví našich obchodních zástupců. Každému prodeji předchází předvedení všech funkcí přístroje v praxi. Chcete-li se dozvědět více, vyplňte dotazník na našem webu a obratem vás bude kontaktovat náš zástupce.

Domluvit si předvedení

Objem odměrky je 100ml.

Thermomix® a Cookidoo® již nepodporují Thermomix® chipy (které se přestaly vyrábět v dubnu 2018).

Po vydání nejnovější verze Cookidoo® nabízíme pouze roční odběr. Ten umožňuje plný přístup k platformě Cookidoo® a všem receptům. Již aktivované Thermomix® s recepty samozřejmě ve vašem účtu zůstanou. Thermomix® stále budete moci používat nezávisle na platformě Cookidoo®.

Pokud máte neaktivovaný Thermomix® chip, který byste chtěli použít s platformou Cookidoo®, napište prosím na adresu [email protected] Uveďte kód Thermomix® chipu, název kolekce receptů (vytištěno na chipu). Dodatečná aktivace možná do června 2019. Poté již nebude aktivace možná. I nadále můžete Thermomix® používat se svým přístrojem Thermomix®.

Aktivovat Thermomix® chip
Thermomix TM31

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.