Přehled služeb

Thermomix ® má především usnadňovat život a přinášet radost z vaření. Proto jsme pro vás přichystali širokou škálu poprodejních služeb a programů a komplexní systém technické podpory pod vedením zkušených poradců.

Protože péči o zákazníky považujeme za absolutní prioritu, máte jako majitel Thermomixu ® navždy zaručenou maximální podporu a pomoc našich specialistů.

Thermomix ® je proslulý špičkovou kvalitou zpracování a mimořádnou životností. Pokud však přesto dojde k potížím, jistě oceníte naší rozsáhlou záruku, technickou podporu a okamžitou dodávku náhradních dílů a příslušenství.

Pokládáme za důležité, abyste dokázali v maximální míře využít ohromný potenciál Thermomixu ® a především aby vám vaření přinášelo uspokojení. Koneckonců i ta nejmodernější technologie je stále jen pouhým prostředkem k přípravě dobrého jídla! Vymysleli jsme celou řadu způsobů, jak toho dosáhnout, počínaje sdílením nových receptů prostřednictvím, přes podporu internetové komunity až po aktivní komunikaci na Facebooku. Rovněž pro vás pořádáme exkluzivní kulinářské akce, na kterých se vždy dozvíte a naučíte něco nového.

Offline služby

Od záručních podmínek, přes uživatelské příručky až po kulinářské akce

Online služby

Staňte se členy některé z komunit, nakupujte přes internet a buďte s námi v kontaktu prostřednictvím sociálních sítí.

FAQ

Odpovědi na často kladené otázky

Jsme vám nablízku

Najděte si nejbližší pobočku

Thermomix hlášení o chyběOffline služby