COOKIDOO®  
Online platforma plná originálních receptů pro váš Thermomix®
Inspirace na každý den.

S Cookidoo® si vaření zamilujete. V digitální pokladnici naleznete téměř 2 000 originálních receptů vyvinutých speciálně pro váš Thermomix®. Každý měsíc tento "poklad" obohatí dalších 20 až 30 báječných inspirací pro každodenní vaření i výjimečné události. Ať už plánujete rychlou večeři do 30 minut, nebo slavnostní oběd, s Cookidoo® vyberete ty nejlepší recepty pro každou příležitost.

Cookidoo & You

Dnes chci ochutnat něco nového! 

Objevte nikdy nekončící inspiraci. Na platformě Cookidoo® naleznete recepty na prověřenou klasiku i dálkami vonící exotiku. Šťavnaté maso, poctivé omáčky nebo sladké dezerty jsou jen náznakem toho, co všechno váš Thermomix® dokáže. Cookidoo® se zaměřuje také na vegetariány, vegany, vitariány nebo vyznavače paleo stravování. A mysleli jsme i na ty, kteří ze svého jídelníčku vyřadili lepek či cukr. Maminky pak jistě ocení pokrmy „od první lžičky“ nebo tipy pro pohoštění na tu nejlepší dětskou party. 

Přejít na Cookidoo®

Oblíbené recepty v tematických kolekcích

Tematické kolekce receptů

Na Cookidoo® můžete vybírat z nevyčerpatelné pokladnice oficiálních Thermomix® receptů s funkcí Průvodce vařením. Pro lepší přehlednost a hledání jsou sestaveny do tematických kolekcí. Najdete zde inspirující názvy, jako např. Jarní polévky, Šťavnaté burgery nebo Moučníky v páře. Pro ty, kteří se drží různých dietetických omezení, jsme připravili kolekce Bez cukru, ale sladce, Pro pocit lehkosti, Bez lepku nebo Superfood. Tipy na neotřelé občerstvení k výjimečným a slavnostním příležitostem objevíte v kolekcích, jako jsou Nový rok, Máme Tě rádi, mami, nebo třeba To je gól. Můžete vyzkoušet recepty, které mají ostatní zákazníci nejraději, nebo objevovat ty nejnovější. Neustále přidáváme nová témata, takže můžete znovu a znovu objevovat návody, které jste doposud nevyzkoušeli.

Přejít na Cookidoo®

Zkušenosti našich zákazníků – vaření nás baví!

Naši zákazníci jsou šikovní a kreativní a my jsme na ně náležitě pyšní. Sdílením svých povedených kuchařských výtvorů prostřednictvím Facebooku a Instagramu o sobě dávají vědět a my máme radost, že je vaření baví. Této zpětné vazby se vážíme a těšíme se na každou další fotografii.

Využívejte všech benefitů, které nabízí váš Thermomix®, Cookidoo® a Cook-Key®.

PŘEJÍT NA FACEBOOK

Prožitek z vaření

Najděte si recept na Cookidoo®

... přes Cook-Key® ho odešlete do Thermomixu®...

... a nechte se provést celým procesem přípravy.

COOKIDOO® – online platforma plná oficiálních Thermomix® receptů

Cookidoo® je online platforma plná inspirace, pestrých receptů a tipů k vaření. S Cookidoo® budete vždy vědět, co uvařit, aby byla vaše rodina spokojená. Přizpůsobte si Cookidoo® přesně podle své chuti. Projděte si nejnovější kolekce, do poznámek připisujte vlastní postřehy k jednotlivým receptům, vytvořte si své osobní seznamy nebo si sestavte týdenní plán večeří a následně vygenerujte nákupní seznam přímo do svého mobilu.


Zaregistrujte se zdarma

COOK-KEY® spojí váš účet na COOKIDOO® s THERMOMIXEM®

Díky Cook-Key® můžete odeslat jakýkoliv recept ze svého počítače, notebooku nebo chytrého telefonu přímo na dotykový displej svého Thermomixu®. A to vše dotekem vašeho prstu prostřednictvím bezdrátového připojení k internetu. V Cook-Key® můžete mít uloženo až 5 000 chutných inspirací, všechny s funkcí Průvodce vařením.


Koupit Cook-Key® online

THERMOMIX® TM5 – Průvodce vařením vás vede krok za krokem přípravou receptů z Cookidoo®

Jak na to? Stačí se zaregistrovat na Cookidoo® a vložit aktivační kód vašeho Cook-Key®. Jakmile ho připojíte ke svému Thermomixu®, stiskněte tlačítko pro synchronizaci. K té je nutné mít připojení k Wi-Fi síti. Všechny své oblíbené recepty, osobní seznamy i týdenní plány večeří z Cookidoo® uvidíte na barevném displeji Thermomixu®, kde vás funkce Průvodce vařením provede celou přípravou pokrmu. Příslušenství Cook-Key® si můžete zakoupit buď online, nebo prostřednictvím vašeho Thermomix® poradce, který vám navíc pomůže s jeho instalací a připojením. Na poradce se vždy můžete obracet se svými dotazy.

Domluvit si ukázku

Vaše přihlášení do Cookidoo®

Cookidoo® členství: Neomezený přístup ke všem receptům na Cookidoo®

Existují tři možnosti, jak získat neomezený přístup do Cookidoo®:

Pro nerozhodné: 30denní členství na zkoušku
Chcete vědět, co vám Cookidoo® může nabídnout, ale zatím jste si neměli možnost vyzkoušet Cookidoo® členství? Po dobu 30 dní si můžete procházet kolekce, kochat se krásnými fotografiemi a vyzkoušet uvařit si ty recepty, které vás zaujaly. A že jich nebude málo.

Pro zákazníky s Cook-Key®: Šestiměsíční Cookidoo® členství Start zdarma
S nákupem Cook-Key® získáváte šestiměsíční Cookidoo® členství Start zdarma. Jednoduše zadejte aktivační číslo Cook-Key® do svého uživatelského účtu na Cookidoo®.  Naleznete ho v pravém horním rohu obrazovky "Můj profil".  Cookidoo® členství Start se automaticky spustí. Po půl roce získáte možnost zakoupit si Cookidoo® členství Standard.

Pro všechny uživatele Cookidoo®: Roční Cookidoo® členství Standard
Máte už své Cook-Key® a chcete si i nadále užívat výhody Cookidoo® členství? Za pouhých 660 Kč získáte roční předplatné Cookidoo®. Už víte, které Cookidoo® členství vám vyhovuje? Zaregistrujte se zdarma na Cookidoo® a využívejte všechny jeho výhody ještě dnes.
 

Přejít na Cookidoo®

THERMOMIX® A JEHO KLENOT COOK-KEY®

THERMOMIX® + COOK-KEY® = DOKONALÁ DVOJKA

Získejte Thermomix® s Cook-Key® za zvýhodněnou cenu 33 995 Kč. V rámci bezplatného šestiměsíčního Cookidoo® členství Start získáte otevřený přístup ke všem receptům, kolekcím a digitálním kuchařkám. Nabídka zahrnuje také Základní kuchařku, účast na škole vaření a péči našeho obchodního poradce, specialisty na vaření s Thermomixem®.

Zní to zajímavě? Domluvte si ukázku zdarma!

Znáte Thermomix® Cookidoo® App?

Offline aplikace pro váš iPhone nebo iPad

Mějte přístup k receptům na Cookidoo®, ať jste kdekoliv! Plánujte své menu nebo večeři cestou z práce a nákupní seznam si odškrtávejte přímo na displeji svého iPhonu, to vše bez připojení k internetu. Jakmile se zaregistrujete do platformy Cookidoo®, stáhněte si Thermomix® Cookidoo App z App Store na svém zařízení iPhone nebo iPad. Poté se přihlaste pomocí stejného uživatelského jména a hesla, které používáte na platformě Cookidoo®. Nyní si můžete užívat všechny výhody Cookidoo® v režimu offline. Až budete opět online, synchronizujete si aplikaci s platformou Cookidoo® a obsah aplikace se zaktualizuje. Stažení z App Store je jednoduché, rychlé a zdarma.

Přejít na App Store

Videa: Jak na to?

Thermomix_Cook-Key

Začínáme s
Cook-Key® & Cookidoo®

Máte obavy, že je používání nejnovějších technologií firmy Vorwerk komplikované? S našimi videonávody zjistíte, jak je to jednoduché. V každém se krok po kroku dozvíte, jak snadno a s přehledem používat platformu Cookidoo® se všemi jejími výhodami.
Jak si synchronizovat Cook-Key® s Cookidoo®?
Jak vytvořit osobní seznamy a jak používat týdenní plánovač či nákupní seznam? 

Ušetřete čas s týdenním plánovačem

Přidejte a synchronizujte si poznámku

Získejte inspiraci na každý den

Vytvořte si vlastní seznamy receptů

Často kladené dotazy

COOK-KEY® a COOKIDOO®: Vaše otázky a naše odpovědi

Možná vás už teď napadá řada otázek, které by vás ohledně Cookidoo® nebo Cook-Key® zajímaly. Proto jsme dali dohromady nejčastější dotazy našich zákazníků. Další otázky a podrobnosti o platformě nebo příslušenství se dozvíte v seznamu FAQ.

PřehledPřidejte se k nám

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.