Použití chipu je velmi snadné. Chcete-li prohlížet recepty, připojte chip k Thermomixu ®, a zvolte možnost Svět Thermomixu ® v horní části displeje. Objeví se seznam všech receptů, které jsou na chipu uloženy. Seznam posouváte jednoduše tažením prstu po dotykové obrazovce nahoru nebo dolů.  

Jakmile naleznete požadovaný recept, vyberte jej ze seznamu. Úkolem našeho převratného technického řešení je provést vás krok za krokem celým procesem přípravy pokrmu. Na obrazovce se vždy objeví jednoduchý pokyn, z něhož přesně poznáte, co máte právě udělat. Pro každou fázi přípravy pokrmu jsme již přednastavili čas i teplotu. Uživatel provádí pouze zbývající úkony, které jsou nezbytné, tedy především přidává ingredience (Thermomix ® je sám automaticky zváží) a poté nastavuje doporučenou rychlost zpracování. Díky této skvělé funkci dokáže každý uvařit i poměrně složitý pokrm bez velké námahy, aniž by se musel jakkoli strachovat o výsledek.

Systém vám umožňuje postupovat svým vlastním tempem. Z jedné fáze do druhé přecházíte stisknutím možnosti „další“ teprve v okamžiku, kdy jste připraveni. Pokud chcete, můžete kdykoli přednastavené hodnoty manuálně změnit, a tím flexibilně upravovat recepty podle svých vlastních požadavků a preferencí.

Osobní ukázka

Domluvte si ukázku

Jeden přístroj, nesčetně možností. Udělejte si čas a zjistěte, co všechno Thermomix ® dokáže. Stačí si domluvit ukázku a náš poradce vám vše osobně předvede a vysvětlí.

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.