Thermomix ® se vždy vyznačoval až neuvěřitelnou univerzálností, zajímavým vzhledem a precizností zpracování, která byla znát i v sebemenších detailech. Nejinak je tomu u nového Thermomixu ®, který je navíc přímo zosobněním jednoduchosti.    

Nový Thermomix ® je kuchyňským přístrojem digitálního věku. Je vybaven barevným dotykovým displejem, který slouží nejen k intuitivnímu ovládání jednotlivých funkcí přístroje, ale také k zobrazení užitečných informací či pokynů průvodce vařením. Dalším inovativním prvkem jsou receptové Thermomix ® chipy, tedy v zásadě výměnné paměťové jednotky, na kterých jsou uloženy recepty v digitální podobě. Jejich obsah, ve kterém lze vyhledávat podle různých kritérií, vidí uživatel přímo na dotykovém displeji přístroje.

Thermomix ® se může rovněž pochlubit novými bezpečnostními prvky, mezi které patří například aretační ramena, která nedovolí otevřít víko mixovací nádoby v okamžiku, kdy se točí nože, nebo ochrana motoru před přehřátím. Důležitým pomocníkem je unikátní vestavěný systém řízení teploty ohřevu, který zajišťuje stabilní a rovnoměrné prohřívání, čímž přispívá k dokonalému výsledku vašeho snažení v kuchyni.

Díky kombinaci výše uvedených inovativních a praktických řešení s legendární spolehlivostí a odolností lze Thermomix ® bez přehánění nazvat největším kuchyňským šampiónem všech dob!  

Pro začátečníky i zkušené šéfkuchařeCo s Thermomixem získáte?