Každý den na svůj Thermomix ® spoléhají miliony spokojených uživatelů po celém světě. A protože mají doma spotřebič, který je proslulý kvalitou svého zpracování a dlouhou životností, nemusejí se obávat, že budou zklamáni.

Mezi klíčové součástky nového Thermomixu ® patří především mimořádně silný motor o výkonu 500 Wattů s velmi přesným ovládáním, který si v kuchyni poradí s jakýmkoli úkolem. Díky němu je Thermomix ® dostatečně odolný, aby vydržel každodenní používání v profesionálních provozech, a zároveň příjemně tichý a jednoduchý pro domácí uživatele.

Dalšími důležitými komponenty Thermomixu ® jsou barevný dotykový displej a zabudovaná digitální váha. Displej potěší nejen šéfkuchaře v restauracích, kteří vyžadují maximálně precizní ovládání nutné k dosahování stále stejných výsledků opakovaných činností, ale i běžné domácí uživatele, jimž zcela zásadně usnadní a zjednoduší každodenní proces přípravy pokrmů a dokonce dovolí i experimentovat.

Příslušenství Thermomixu ® je vyrobeno z velmi odolného materiálu, který se snadno čistí. Všechny kusy je možné bez problémů mýt v myčce, mixovací nádoba má dokonce samočisticí funkci. Díky svému chytře navrženému příslušenství má Thermomix ® velmi široké použití, neboť zastane práci několika samostatných kuchyňských spotřebičů.


Osobní ukázka

Domluvte si ukázku

Jeden přístroj, nesčetně možností. Udělejte si čas a zjistěte, co všechno Thermomix ® dokáže. Stačí si domluvit ukázku a náš poradce vám vše osobně předvede a vysvětlí.

Pohodlné ovládání