Poté, co se osvědčil v milionech domácností po celém světě, se Thermomix ® začíná v poslední době prosazovat i jako neocenitelný pomocník profesionálních šéfkuchařů. Jeho univerzálnost a praktičnost chválí i takoví mistři, jakými jsou například Michel Roux nebo Heston Blumenthal.  

Srdcem Thermomixu ® je vysoce výkonný a bezúdržbový motor společnosti Vorwerk o výkonu 500 Wattů. Možnost přesného nastavení rychlosti, teploty a času zaručuje konzistentní výsledky při každém vaření. Thermomix ® lze samozřejmě nastavit také na automatický režim, což oceníte zejména při přípravě pudingů, jogurtů nebo rýže protože se namísto neustálého sledování můžete věnovat jiným aktivitám ve vaší kuchyni.

Thermomix ® v sobě spojuje chytré technologie a německou kvalitu. Je vyroben z vysoce odolných materiálů, takže zvládne i každodenní zátěž v restauračním provozu. 

Osobní ukázka

Domluvte si ukázku

Jeden přístroj, nesčetně možností. Udělejte si čas a zjistěte, co všechno Thermomix ® dokáže. Stačí si domluvit ukázku a náš poradce vám vše osobně předvede a vysvětlí.

Ideální pro zaneprázdněné