RYCHLÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

Thermomix ® je vysoce výkonným a univerzálním přístrojem. Šetří čas a umožňuje zautomatizovat velkou část procesu přípravy jídla, obzvláště pokud vaříte podle některé z našich speciálně vytvořených receptur, které zaručují úspěšný výsledek. Ovládání  je velmi snadné, a to především díky dotykové obrazovce s přehledným a jednoduchým uživatelským rozhraním.

INSPIRACE

Objevte výhody certifikovaných receptů speciálně vytvořených pro váš Thermomix ®. K dispozici máte platformu Thermomix ® recepty s chipy, které snadno připojíte ke svému přístroji. Díky nim si můžete naplánovat jídelníček na celý týden, připravit si nákupní seznam a vytvářet soubory svých oblíbených receptů. Využijte všechny zdroje inspirace, které vám nabízíme!

Čerstvé, vynikající a zdravé pokrmy

    Přesvědčte se sami, jak vám Thermomix ® může pomoci připravit čerstvější a zdravější pokrmy. Existují rovněž tisíce vynikajících receptur pro Thermomix ®, které splňují například speciální dietní nároky uživatelů, kteří mají problém s nadváhou, či požadavky alergiků na absenci určitých druhů nežádoucích surovin.      

FINANČNÍ ÚSPORA

Jeden Thermomix ® dokáže nahradit celou řadu drahých kuchyňských spotřebičů a zároveň zásadně snižuje spotřebu elektrické energie, neboť výrazně zkracuje dobu nutnou k přípravě pokrmů. Tím šetří nejen váš čas, ale také peněženku. A protože dokáže rychle a snadno uvařit stravu v kvalitě odpovídající restauračním zařízením, nemusíte navíc zbytečně utrácet za dovážku hotových jídel či za nákup hotových omáček.

KVALITA

Společnost Vorwerk je proslulá špičkovou kvalitou a spolehlivostí svých výrobků. Thermomix ® se proto vyznačuje mimořádně dlouhou životností i při každodenním intenzivním využívání. 

12 spotřebičů v jednomPro začátečníky i zkušené šéfkuchaře