Využití

Převratný Thermomix ® od základu změní váš přístup k vaření, neboť je nejen super rychlým kuchyňským robotem a výjimečně výkonným mixérem, ale může se také pochlubit mimořádně přesnou integrovanou váhou. Kromě toho dokáže tento vpravdě univerzální přístroj i vařit, restovat, míchat a připravovat pokrmy v páře. Jedním slovem dokonalý nástroj k přípravě jídla.

Naše „kompaktní kuchyně“ dokáže zastat práci 12 samostatných spotřebičů, neboť umí míchat, připravovat jídlo v páře, mixovat, vážit, promíchávat, mlít, šlehat, emulgovat, ohřívat, hníst, vařit a sekat.

Thermomix ® tak v sobě kombinuje funkce mlýnku na maso, struhadla, hnětače těsta, odšťavovače, šlehače, mixéru, hmoždíře, stroje na zmrzlinu, drtiče ledu, kuchyňského robota a mlýnku na kávu a koření.

S Thermomixem ® připravíte jakékoli jídlo bez námahy.

Jemné omáčky, polévky a nálevy. Vynikající marmelády, pikantní ovocné směsi a hutné zavařeniny. Dokonalé kaše, těsta a paštiky. Ryby, masa a zeleninu.

Stačí trocha představivosti a kreativity a vaše možnosti budou doslova neomezené! 

Inteligentní vaření

Vaření s Thermomixem ® je mimořádně rychlé a jednoduché. Koncepce přístroje je založena na kombinaci nejmodernějších špičkových technologií a originálních receptů vytvořených speciálně pro  Thermomix ®. Thermomix ® je vybaven inovativní barevnou dotykovou obrazovkou a slotem pro připojení elektronických receptových chipů. Všechny recepty jsou zpracovány tak, aby provedly uživatele krok za krokem celým procesem přípravy daného pokrmu. K úspěšnému zvládnutí stačí jen sledovat obrazovku přístroje a řídit se jednotlivými pokyny.

Mám zájem o bezplatné předvedení Thermomixu ®. 

Domluvte si ukázku
PřehledZpůsoby vaření