Koncepce Thermomixu ® je založena na geniální kombinaci sofistikovaných a inteligentních technologií a téměř nekonečné škály receptů připravených našimi odborníky. Díky Platformě Thermomix ® recepty do které můžete vstoupit ze svého počítače, je hledání inspirace a nových nápadů přímo na internetu ještě snazší nežli dřív. Při pořízení některého z našich Thermomix ® chipů tak získáte elektronickou kuchařku, která vám přímo na dotykové displeji vašeho přístroje ukáže, jak snadno připravit jednotlivé pokrmy.

Naší snahou vždy bylo, aby si uživatelé Thermomixu ® mohli vařit podle svého. Díky široké škále funkcí, jimiž přístroj disponuje, je úspěšná příprava prakticky jakéhokoli pokrmu hračkou i pro nezkušeného kuchaře. Klasický způsob vaření s Thermomixem ® především šetří čas, neboť přístroj nejen uvaří, ale také zváží a zpracuje veškeré nutné suroviny. Vy se zatím můžete v kuchyni věnovat jiným aktivitám nebo prostě jen odpočívat.

Ještě méně námahy pak nabízí Průvodce vařením. Stačí zvolit recept z elektronického chipu a pak jednoduše plnit instrukce, které se objeví na dotykové obrazovce. Jedná se o poloautomatické vaření, protože čas a teplota jsou už přednastavené, tudíž se jimi nemusíte vůbec zabývat. Připravit si vynikající jídlo v příjemném prostředí vlastní kuchyně nebylo nikdy jednodušší. Přečtěte si více o tom, jak dosáhnout dokonalých výsledků s Thermomixem ®

Thermomix ® Cook-Key ® - připravte se na přechod k plně digitálnímu vaření

Nové příslušenství pro váš Thermomix ® TM5 jsme nazvali  Cook-Key ®. Cook-Key® umožňuje uživatelům posílat recepty z Platformy Thermomix® recepty nebo z Official Thermomix ® App 2.0 přímo na dotykový displej Thermomixu® TM5 prostřednictvím bezdrátového propojení k internetu. Mohou tak využívat veškeré výhody, které digitální recepty nabízejí, například funkci Průvodcem vařením.

Průvodce vařením

Zaručený úspěch díky podrobnému a názornému návodu

Klasické vaření s Thermomixem ®

Naprostá kontrola, dokonalá univerzálnost a neomezené kulinářské možnosti

Využití12 spotřebičů v jednom