Nový Thermomix® TM6. Oddejte se světu chutí s novými funkcemi 

Vařte snadno s pomocí intuitivní aplikace Cookidoo

Získejte neomezenou inspiraci s největší kuchařkou na světě.

To nejlepší bez námahy. TM6. Zcela nový Thermomix.

Nové funkce, nové možnosti

Méně času v kuchyni a více času na vaše blízké.

Ať už chcete připravit jednoduchý rodinný oběd, zdravý koktejl nebo zapůsobit se složitější večeří - naše funkce průvodce vaření vás provede krok za krokem tak, abyste uvařili  perfektní jídlo pro vás a vaše blízké.

Rajčatový kečup

Rajčatový kečup

Zeleninový krém

Zeleninový krém

Medový karamel

Medový karamel

Smetanová zmrzlina se soleným karamelem

Smetanová zmrzlina se slaným karamelem

Tex - Mex tortily s trhaným vepřovým masem a černými fazolemi

Tex - Mex tortily s trhaným vepřovým masem a černými fazolemi

Hovězí stroganoff

Hovězí Stroganoff

Bílý jogurt ve Varoma

Bílý jogurt ve Varoma

Karamelizované cibuloví čatní

Karamelizované cibulové čatní 

Nepostradatelný pomocník ve vaší kuchyni

TM6 je opravdovou kulinářskou revolucí s novými skvělými programy, jako je vysoká teplota, SouseVide, pomalé vaření a fermentace. Vaše Cookidoo® je srdcem vašeho Thermomixu®, který vám poskytne vstup do světa inspirace s více než 40 000 mezinárodními recepty a nápady, jak vytvořit chutná domácí jídla s minimálním úsilím. 

Objevte Cookidoo®

Zamilovat se do nového Thermomixu je tak snadné

Šetří čas

Díky novému Thermomixu® budete mít spoustu času pro vás a vaše blízké.

Dává Tipy, Triky

S velkým displejem a jasnými kroky, vás nový Thermomix® provede krok za krokem receptem a poradí vám tipy a triky, díky nimž bude vaření ještě snazší. A co víc, každý recept je jasnou zárukou úspěchu.

Inspiruje

Nalezněte každodenní inspiraci na Cookidoo®a objevte nové recepty největší kuchařkou na světě.

Šetří peníze

Uvařte si co je opravdu dobré z domácích surovin, kvalitní a navíc za méně peněz. 

Nabízí nové funkce

Popusťte vaší kulinářskou fantazii s více jak 20 funkcemi, jako je Sous Vide, Fermentace, Pomalé vaření či Vysoká teplota.

Nová poutavá aktualizace


Vytváření kulinářských lahůdek pomocí TM6 je nyní ještě interaktivnější! Nejnovější aktualizace Thermomix® přichází s novými video funkcemi:

Inspirativní videa
Potřebujete inspiraci v kuchyni? Už nehledejte: naše videa vám pomohou objevit vaši kreativitu. Hledejte přímo ve vašem Thermomixu®.

Video průvodce recepty
Thermomix® uvádí na trh novou revoluční funkci – video recepty s podrobnými pokyny krok za krokem. Poté, co vyberete jeden z receptů podporujících video z rozsáhlé knihovny receptů Cookidoo®, provede vás procesem vaření a poskytne pokyny ke komplikovaným krokům, které můžete sledovat přímo na zabudovaném displeji v přístroji TM6. Postupování podle videí je tak jednoduché, že nevyžaduje žádné zvukové pokyny, a můžete je kdykoli přehrát, pozastavit nebo zastavit. Zůstanou také v aktuálním kroku, dokud váš Thermomix® nedokončí přípravu surovin, takže se nemusíte obávat rychlosti a zastavování a vracení se zpět.
Videa jsou streamována online, což znamená, že na přístroji TM6 není potřeba žádný úložný prostor, a jsou exkluzivně pro vaše zařízení Thermomix® (nemusíte spouštět váš iPad, počítač nebo chytrý telefon ani stahovat aplikaci, abyste je mohli shlédnout). Vyzkoušejte novou funkci videa na TM6 ještě dnes a dopřejte si v kuchyni revoluční zážitek z vaření!

To vše a mnohem více

Seká
Mixuje
Mísí
Vaří
Míchá
Ohřívá
Vaří v páře
Mele
Hněte
Váží
Šlehá
Emulguje
Zjistěte více o technických specifikacích.

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.