Thermomix hvězdy

Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová není jenom skvělá herečka a moderátorka. Na svém kontě má také čtyři kuchařky, z toho jednu pro děti. Je totiž i milující maminkou, která chce své dceři na talíř položit jen to nejlepší. Nezáleží přitom, zda jde o zeleninový salát, houbovou omáčku, krémovou polévku z křehké brokolice, jemné rybí maso ve středomořském stylu nebo kus extra čokoládového koláče.
A proto s ní také rádi spolupracujeme. Její vášeň a zápal při přípravě receptů a pokrmů je totiž doslova nakažlivá. Spolupracuje také s těmi nejlepšími kuchaři a dokonce předává své kuchařské umění i dále. A jaké je tajemství Markétina úspěchu? No přece Thermomix® na kuchyňské lince.

Martin Štangl

Martin Štangl

Martin Štangl  - v české gastronomii je pojmem, zaměřuje se na klasické ingredience a bezezbytkové vaření. Má rád jednoduché, avšak rafinované chutě, na které jsme pod tíhou moderních exotických food trendů pozapomněli. A tak s láskou brázdí české luka a háje, sbírá bylinky, jedlé květiny a ne příliš známé houby. Osobně zná své dodavatele masa, ovoce a zeleniny a šetrně pak všechno zpracuje do poslední slupky. Úctu projevuje jak tradičním postupům přípravy pokrmů (fermentace, zavařování či uzení) tak i k samotným surovinám a také ke svým kolegům.
K těm se, s trochou nadsázky, řadí i Thermomix®. Martin je používá nejen v práci, ale také ve své vlastní kuchyni. Moc dobře totiž ví, že poctivé a s láskou připravené jídlo se pozná na první ochutnání.

Naše výrobky slouží už více než 130 let v milionech domácnostech po celém světě. A to díky vynikajícím inovačním technologiím a legendárně dlouhé životnosti.